top of page

JAK FUNGUJEME

Co Vás zajímá

Průběh nákupu

Na webové stránce si vyberete ubytování, které se Vám líbí. V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Odešlete Nezávaznou poptávku ubytování, my ověříme dostupnost a cenu, případně provedeme předběžnou rezervaci. Pokud bude ubytování obsazeno, nabídneme Vám jiný termín nebo srovnatelné ubytování.

Pro potvrzení předběžné rezervace je potřeba zaslat podepsanou smlouvu a uhradit zálohu dle platebních podmínek ve smlouvě. Její úhradou je Vaše rezervace fixní.

Dle termínu uvedeného ve smlouvě doplatíte zbytek ceny ubytování.

Nejpozději týden před odjezdem od nás obdržíte všechny potřebné informace a Alpínkův Průvodce aktivní dovolenou s dětmi.

Zabalíte, bezpečně dojedete do destinace a užijete si krásnou dovolenou.

Na cestu dostanete

Průvodce aktivní dovolenou s dětmi je Alpínkův bonus k ubytování.

Platba

 

V tuto chvíli přijímáme platby pouze převodem na účet.

Všeobecné smluvní podmínky

Kdo jsme

 

Jsme umírnění cestovatelé, kteří se snaží trávit dovolenou aktivně. Trochu poznávání, trochu sportu, pěkné prostředí, žádná velká exotika. Tato kombinace nás každý rok dovedla do Alp, především do Rakouska. Díky nadšení z místní nabídky, úrovně služeb a hlavně nádherné přírody nás ani narození dcerky, a později syna, nezastavilo a s dětmi jsme objevili další stránku rakouských Alp.

 

Na našich dovolených předáváme lásku k pohybu a k přírodě i svým dětem. Bereme je do českých i zahraničních hor, hledáme sjízdné trasy pro kočárek, odrážedlo a trasy vhodné pro malé turisty.

 

Děti zjišťují, že za hranicemi se mluví jinak, nadšeně opakují naučená slovíčka, znají rozdíl mezi jezem a vodopádem, vyjmenují tři druhy lanovek a ráno nás někdy honí, ať už jdeme. Alpy totiž nabízí skvělý kompromis mezi sezením u dětské atrakce (většinou nuda pro rodiče :-)) a nudou pro děti. Příroda a hory s pomocí drobných „vylepšení“ nabízejí zábavu pro všechny.

O naše zkušenosti jsme se rozhodli podělit i s Vámi, a doufáme, že Vás nakazíme obdivem k dechberoucí přírodě a nadšením z aktivně strávené společné dovolené.

Úřední informace

Provozovatelem cestovní agentury Alpínek je ing. Zuzana Kvítková.

 

Sídlo:

Zuzana Kvítková

Jana Přibíka 955

190 00 Praha 9

 

IČO 04907566

 

Alpínek je cestovní agentura, zprostředkovává ubytování, neprodává zájezdy ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Máte otázky?

Pište, volejte ... Zuzana@alpinek.cz, 604 635 196

Ochrana osobních údajů

 

Výňatek ze Všeobecných smluvních podmínek

 

bottom of page