top of page

ALPÍNKŮV PRŮVODCE AKTIVNÍ DOVOLENOU S DĚTMI

     ... s kočárem, odrážedlem i po svých ... túry i procházky, vždy víte, kudy kam ...

PŘÍRUČKA
Dovolená v Rakousku s dětmi - zvířata

Čas je cenný a je určitě lepší ho trávit s rodinou nebo přáteli než u počítače. Zvláště, když to není nutné. Informace, které potřebujete k dovolené, jsme již našli, většinou vyzkoušeli s vlastními dětmi a vytvořili pro Vás Průvodce aktivní dovolenou s dětmi.

Dovolená v Rakousku s dětmi - trasy

CO PŘESNĚ DOSTANETE?

 

Soubor karet, z nichž každá obsahuje ucelené informace k danému výletu. Průvodce Vám poskytne podklady pro rozhodování v místě pobytu. Nemusíte nic zjišťovat a hledat, jenom si vyberete tu správnou kartu z Průvodce a vyrazíte na výlet.

 

A navíc, nemusíte nosit celého Průvodce s sebou, pohodlně vezmete pouze karty, které budete potřebovat.

© Hochkönig

Trasa Hochkönig
Dovolená v Rakousku s dětmi - kráva
Návrh programu pro špatné počasí

I v rakouských Alpách někdy prší a to je vhodný čas pro muzea, bazény, solné a jiné doly nebo workshopy. Co dělat, když Vás překvapí déšť, Vám navrhneme v této sekci.

 
Tipy na zábavu, kterou středisko nabízí zdarma

Některé středisko je více na zábavu některé více na turistku. V každém ale najdete aktivity na oživení programu pro celou rodinu. Ať už to je minigolf, střílení z luku, zábavné parky, turistické vláčky, bazén nebo lanový park, nikde se nebudete nudit.

 

Motivační aktivity na pěší výlety

Ne všechny děti jsou fandové turistiky, a to bez ohledu na věk. Navrhneme aktivity pro děti i dospělé, drobné úkoly a témata na zabavení děti. Ani jim nepřijde, že se vlastně jde.

 

CO ZŮSTANE NA VÁS?

Doporučujem vzít s sebou turistickou mapu nebo mít k dispozici nějakou aplikaci s mapami. Snažíme se popsat trasu pečlivě a přehledně, ale místy jsou pěšinky kroucenější a jejich síť hustější než by člověk chtěl.

CO PRŮVODCE OBSAHUJE?

 
Seznam cílů, které v destinaci nesmíte vynechat

Všechna WOW přehledně na jednom místě, abyste si mohli naplánovat den po dni a nic důležitého nevynechali.

 
Karty s popisem tras

Karty s trasami obsahují přehledovou mapku, popis trasy, náročnost, profil, vhodnost pro malé děti, kočár, odrážedlo a další info k výletu.

                        

Tipy pro doplnění hlavního programu

Ne u všech WOW je program na celý den. Pokud se Vám zbude pár hodin a ještě nebudete dostatečně nazážitkovaní, zde najdete tipy, jak vyplnit zbylou chvíli.

 

Dovolená v Rakousku s dětmi - bazén

© Hochkönig

VÝBĚR DESTINACE

A UBYTOVÁNÍ V RAKOUSKU

© Hochkönig

VÝBĚR DEST A UBYT

MYSLÍME NA CELOU RODINU

 

Vybíráme destinaci i ubytování s ohledem na pobyt dětí, nabídku zážitků a na cenovou hladinu.

 

V našich destinacích máte v ceně lanovky, většinou bazén a vybrané aktivity pro děti. Každá destinace nabízí jiné služby. Pokud si nejste jistí kam jet, neváhejte se na nás obrátit.

 

Většina destinací nabízí organizovaný program pro děti, někde je i zdarma. Rodiče tak mohou absolvovat náročnější túru nebo se užít navzájem.

Dovolená v Rakousku s dětmi - ubytování

RODIČE JSOU TAKÉ NA DOVOLENÉ

 

Můžete si vybrat ubytování v apatmánu s vlastním vařením, v penzionu s polopenzí a v hotelu s polopenzí nebo plnou penzí.

 

U hotelů je vždy hřiště a většinou i vnitřní herna, některé hotely nabízejí hlídání. U apartmánů dbáme na prostornost obývacího pokoje, dobře vybavenou kuchyni s myčkou a preferujeme kapacity s hřištěm.

 

Ubytování jsou vybírána tak, aby vyhovovala požadavkům na pobyt s dětmi. Důraz je kladen zejména na čistotu a prostor pro děti. Vždy je možnost parkování.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ NA MÍRU

 

V nabídce, kterou uvádíme na našem webu, nejsou všechny ubytovací kapacity, které můžeme zajistit, abychom Vás nezahltili možnostmi. Pokud však máte speciální požadavky na ubytování (vhodné pro alergiky, nadmořskou výšku, dietní stravování, vzdálenost od určité atraktivity, ...), najdeme pro Vás ubytování na míru

Dovolená v Rakousku s dětmi - ubytování
bottom of page