top of page

KVÍTEČCI - to jsme my

 ... a za námi Mont Blanc ...

"CÍLEM JE CESTA. PROTOŽE JINAK SE S DĚTMI NIKAM NEDOJDE."

MALÍ TURISTÉ
VELKÉ ZÁŽITKY

Jsme umírnění cestovatelé, kteří se snaží trávit dovolenou aktivně. Trochu poznávání, trochu sportu, pěkné prostředí, žádná velká exotika. Tato kombinace nás každý rok dovedla do Alp, především do Rakouska. Díky nadšení z místní nabídky, úrovně služeb a hlavně nádherné přírody nás ani narození dcerky, a později syna, nezastavilo a s dětmi jsme objevili další stránku rakouských Alp.

 

Na našich dovolených předáváme lásku k pohybu a k přírodě i svým dětem. Bereme je do českých i zahraničních hor, hledáme sjízdné trasy pro kočárek, odrážedlo a trasy vhodné pro 5tileté turisty.

 

Děti zjišťují, že za hranicemi se mluví jinak, nadšeně opakují naučená slovíčka, znají rozdíl mezi jezem a vodopádem, vyjmenují tři druhy lanovek a ráno nás někdy honí, ať už jdeme. Alpy totiž nabízí skvělý kompromis mezi sezením u dětské atrakce (většinou nuda pro rodiče :-)) a nudou pro děti. Příroda a hory s pomocí drobných „vylepšení“ nabízejí zábavu pro všechny.

 

O naše zkušenosti jsme se rozhodli podělit i s Vámi, a doufáme, že Vás nakazíme obdivem k dechberoucí přírodě a nadšením z aktivně strávené společné dovolené.

Kontakt

zuzana@alpinek.cz

604 635 196

Provozovatelem cestovní agentury Alpínek je ing. Zuzana Kvítková.

 

Sídlo:

Zuzana Kvítková

Jana Přibíka 955

190 00 Praha 9

 

IČO 04907566

DIČ CZ7862121685

 

Alpínek je cestovní agentura, zprostředkovává ubytování, neprodává zájezdy ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

bottom of page